Jakie nagraliśmy audiobooki?

przykładowe realizacje dla naszych klientów

Dragon
Głodnemu trup na myśli – Iwona Banach
Niedaleko pada trup od denata – Iwona Banach
Wina – Piotr Wójcik
Grupa Helion
Bogaty i grzeszny – Meghan March
Jej wina i grzech – Meghan March
Pakt z diabłem – Meghan March
Rozkosze grzechu – Meghan March
Rysunkowy chłopak – K.N. Haner
Serce diabła – Meghan March
Szczęście diabła – Meghan March
Imker
Firma, czyli Ty – Paul Jarvis
Siła subskrypcji – John Warrillow
Youpreneur – Chris Ducker
Saga Egmont
30 dni – K.C. Hiddenstorm
Ada i Gloria 1: Ada dostaje kucyka – Birgitte Bregnedal
Ada i Gloria 2: Gloria ucieka – Birgitte Bregnedal
Ada i Gloria 3: Ada w szkółce jeździeckiej – Birgitte Bregnedal
Ada i Gloria 4: Czy Gloria gryzie? – Birgitte Bregnedal
Ada i Gloria 5: Czy Gloria jest chora? – Birgitte Bregnedal
Adwokat – Camille Bech
Adwokat spraw ostatnich – Paweł Szlachetko
Ali-baba i czterdziestu zbójców – Bolesław Leśmian
Anais – Camille Bech
Ari – Agnieszka Opolska
Ballada o kuternogach – Paweł Szlachetko
Baśń o Aladynie i o lampie cudownej – Bolesław Leśmian
Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze – Bolesław Leśmian
Baśń o rumaku zaklętym – Bolesław Leśmian
Będę Cię szukał, aż Cię odnajdę – Krzysztof Koziołek
Będę Cię szukał, aż Cię pokocham – Krzysztof Koziołek
Bluszcz – Emilia Kubaszak
Błahy incydent – Justyna Edmondson
Bóg nie weźmie w tym udziału – Krzysztof Koziołek
Branki w jasyrze – Deotyma
CK Monogatari – Artur Laisen
Co teraz, Panie Jones? – Camille Bech
Czarny warkocz – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Czciciele szatana – Helena Mniszkówna
Czterech mężczyzn na brzegu lasu – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Ćma – Joanna Wtulich
Daemon – Łukasz Śmigiel
Dia – Hermia Stone
Do szpiku kości – Kinga Wyskiel
Dom na odludziu – Camille Bech
Dom wszystkich snów – Wojciech Gunia
Dylogia 1: Milionerzy – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Dylogia 2: Kochankowie róży wiatrów – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Echo – Aleksandra Rak
Efekt pominięcia – Agnieszka Sudomir
Fabryka Pokory – Piotr Schmandt
Fotografia – Piotr Schmandt
Francuskie pokusy – Camille Bech
Furia rodzi się w Sławie – Krzysztof Koziołek
Imię Pani – Krzysztof Koziołek
Kiedy uciekam – Aleksandra Rak
Klechdy polskie – Bolesław Leśmian
Kobieta z innej planety – Tadeusz Konczyński
Kocham Pana, Panie Jones – Camille Bech
Kotku jestem w ogniu – Dawid Kian
Krawędź: Niebo – Piot Patykiewicz
Lato nagich dziewcząt – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Lekcja niemieckiego – Vanessa Salt
Ludzie elektryczni – Edmund Jezierski
Ława przysięgłych – Krzysztof Koziołek
Łza – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Magnesy serc – Helena Mniszkówna
Manipulacja – Agnieszka Kruk
Marcin – Patrycja Żurek
Marzenia mają Twoje imię – Karolina Klimkiewicz
Melodia serc – Ewelina Nawara & Justyna Leśniewicz
Mężczyzna z tuszem na dłoni – Monika Cieluch
Milionowa kradzież – Jack Cort
Morderstwo i cała reszta – Marta Reich
Most nad rwącą rzeką – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Na lodzie – Małgorzata Falkowska
Na spotkanie Wschodu – Anna Bridgwater
Najprawdziwsza fikcja – Bianka Kunicka-Chudzikowska
Namiętne spotkania 1: Jessica – opowiadanie erotyczne – Sofia Fritzson
Namiętne spotkania 2: Jesper – opowiadanie erotyczne – Sofia Fritzson
Napad na pociąg – Jack Cort
Nauczycielka pianina – Vanessa Salt
Necrolotum – Jan Maszczyszyn
Nie pozwól mi umrzeć – Krzysztof Koziołek
Nie wracają na obiad – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Niewidzialny człowiek – Herbert George Wells
Nim nadejdzie świt – Alicja Wlazło
Noc pod Alpami – Stanisława Fleszarowa-Muskat
O zmierzchu – Ewa Ostrowska
Ogniste spojrzenia 1: Jonna – opowiadanie erotyczne – Sofia Fritzson
Ogniste spojrzenia 2: Jimmy – opowiadanie erotyczne – Sofia Fritzson
Opowiadanie Króla Wysp Hebanowych – Bolesław Leśmian
Ordynat Michorowski – Helena Mniszkówna
Ostatnia godzina – Tadeusz Konczyński
Pan Whicher na prowincji – A. Chodkowska–Gyurics & T.Bochiński
Panienka z okienka – Deotyma
Pasje i uspokojenia – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Piastowskie Wahadło – Łukasz Malinowski
Piękna pielęgniarka – Jack Cort
Piękna pokora – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Płomień namiętności – Sofia Fritzson
Poczuć ją – Katja Slonawski
Pod jednym dachem, pod jednym niebem – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Portret – Camille Bech
Powojenni – Helena Mniszkówna
Powrót do miejsc nieobecnych – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Premier musi zginąć – Krzysztof Koziołek
Pruska zagadka – Piotr Schmandt
Przekupić wiedźmę – Barbara Mikulska
Przygody Sindbada Żeglarza – Bolesław Leśmian
Przypadek Lidki – Izabela Grabda
Ptaki – Patrycja Żurek
Pustelnik – Helena Mniszkówna
Rybak i geniusz – Bolesław Leśmian
Samson – Piotr Bolc
Sfinks – Helena Mniszkówna
Sokół: Droga bez powrotu – Krzysztof Koziołek
Sokół: Miecz zdrady – Krzysztof Koziołek
Sokół: Operacja Aksamit – Krzysztof Koziołek
Sokół: Trzy dni Sokoła – Krzysztof Koziołek
Spray 1 – Vanessa Salt
Spray 2 – Vanessa Salt
Stangret jaśnie pani – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Syndykat – Adam Ubertowski
Sztuki i sztuczki – Marta Reich
Sztylet Negusa – Jack Cort
Szukając gdzie indziej – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Ślepa sprawiedliwość – Artur Landsberger
Świat Ludwika – Andrzej Katzenmark
Święta tajemnica – Krzysztof Koziołek
Tak trzymać tom 1: Wiatr od lądu – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Tak trzymać tom 2: Brzeg – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Tak trzymać tom 3: Niepokonani, niepokorni – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Testament pana Kinga – Jack Cort
Trylogia 1: Pozwólcie nam krzyczeć – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Trylogia 2: Przerwa na życie – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Trylogia 3: Wizyta – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Trylogia księżycowa 1: Na srebrnym globie – Jerzy Żuławski
Trylogia księżycowa 2: Zwycięzca – Jerzy Żuławski
Trylogia księżycowa 3: Stara Ziemia – Jerzy Żuławski
Trzecia Wyspa – Adam Ubertowski
Tylko seks – Małgorzata Falkowska
Ucieczka z trumny – Jack Cort
Układ – Grzegorz Majewski
Verte – Helena Mniszkówna
W starym dworze – Bogusław Adamowicz
Warsztaty wyciszenia – opowiadanie erotyczne – Christina Tempest
Wczesną jesienią w Złotych Piaskach – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Wichrołak – Paweł Szlachetko
Wieczny buntownik – Witold Dworakowski
Wita w Kitty – Elena Lund
Wschodni płomień – Patrycja Żurek
Wybór Cecilie – Camille Bech
Wycieczka – ucieczka – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Wykradzione dziecko – Jack Cort
Wyspa – Veronica Must
Wyspa elektryczna – Edmund Jezierski
Wyspa smutku – Tadeusz Konczyński
Zabawka mojej współlokatorki – Sarah Skov
Zakazane miejsca: Kierowca autobusu – Vanessa Salt
Zakazane miejsca: Kino – Vanessa Salt
Zakazane miejsca: Lekarz – Vanessa Salt
Zakazane miejsca: Spawaczka – Vanessa Salt
Zakochani na nowo – Camille Bech
Zamach dynamitowy – Jack Cort
Zaszumiały pióra – Helena Mniszkówna
Zatoka śpiewających traw – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Zbrodnia sławnego lekarza – Jack Cort
Zdominowana – Nina Alven
Zdominowany – Nina Alven
Ze świata czarów: zbiór baśni, podań i legend różnych narodów – Edmund Jezierski
Złoczyńcy w uzdrowisku – tom 1 – Praca zbiorowa
Złoczyńcy w uzdrowisku – tom 2 – Praca zbiorowa
Złoczyńcy w uzdrowisku – tom 3 – Praca zbiorowa
Złoto nie złoto – Stanisława Fleszarowa-Muskat
Zostań ze mną – Nicole Löv
Zwerbowana miłość – Paweł Szlachetko
Zwierciadlana zagadka – Deotyma
Zwycięzcy bieguna – Edmund Jezierski
Żar pożądania – Sofia Fritzson
Żmije – Magdalena Lewandowska
Życie od nowa – Izabela Grabda
Wydawnictwo Almaz
Tarnowskie Góry – Fantastycznie
Wydawnictwo Genius Creations
Armadillo – Bartosz Orlewski
Batelowa rebelia – Daniel Nogal
Bezsenni – Marcin Jamiołkowski
Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina – Jacek Wróbel
Czarownica – Małgorzata Lisińska
Diabły z Saints – Marcin Rusnak
Drzewo wspomnień – Magdalena Lewandowska
Dystrykt Warszawa – Rafał Babraj
Emil, kanarek i rudy pies – Marta Krajewska
Faza REM – Agnieszka Sudomir
Idź i czekaj mrozów – Marta Krajewska
Ja Ciebie bardziej – Małgorzata Lisińska
Jedyne – Paweł Majka
Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy – Krzysztof Piersa
Krawędź: Otchłań – Piotr Patykiewicz
Malajski Excalibur – Daniel Nogal
Mamusiu, przecież byłam grzeczna – Rafał Cuprjak
Noc kota, dzień sowy: Gliniana Pieczęć – Marta Kładź-Kocot
Noc kota, dzień sowy: Zamek Cienii – Marta Kładź-Kocot
Okup krwi – Marcin Jamiołkowski
Order – Marcin Jamiołkowski
Ostatni Prorok – Marcin Kiszela
Ostatnia sprawa – Agnieszka Chodkowska–Gyurics
Pani Czterdziestu Żywiołów – Witold Dworakowski
Paradoks marionetki: Sprawa Klary B. – Anna Karnicka
Paradoks marionetki: Sprawa Marionetkarza – Anna Karnicka
Paradoks marionetki: Sprawa Zegarmistrza – Anna Karnicka
Peterkin i Brokk: Księga czterech – Grzegorz Gajek
Pierwotny – Małgorzata Lisińska
Pięść – Bożena Walewska
Po drugiej stronie – Rafał Cuprjak
Porozumienie Trzech – Tomasz Niziński
Redlum – Katarzyna Rupiewicz
Spalić wiedźmę – Magdalena Kubasiewicz
Spełniacze – Małgorzata Falkowska
Szablon – Agnieszka Sudomir
Szare Płaszcze: Komandoria 54 – Marcin A. Guzek
Szare Płaszcze: Rubież – Marcin A. Guzek
Szczęściarz – Marcin Jamiołkowski
Światłoczuły – Sebastian Hejankowski
Taniec Marionetek – Tomasz Niziński
Ten pierwszy raz – Antologia
Tropiciel – Małgorzata Lisińska
Tropiciel opowiada – Małgorzata Lisińska
Trupojad i dziewczyna – Ahsan Ridha Hassan
Vivo – Istvan Vizvary
Wiedźma Jego Królewskiej Mości – Magdalena Kubasiewicz
Wojny przestrzeni – Paweł Majka
Zaklęcie na wiatr – Paulina Kuzawińska
Zakonna – Małgorzata Lisińska
Zaszyj oczy wilkom – Marta Krajewska
Zima – Michał Ochnik
Złe – Michał Chmielewski
Zwierzenia popkulturalne – Katarzyna Czajka
Życie i czasy Mistrza Haxerlina – Jacek Wróbel
Wydawnictwo Inanna
Iskra – Alicja Wlazło
Joy – Hermia Stone
Marvin – Iza Korsaj
Mrok – Alicja Wlazło
Pikantnie po włosku – Małgorzata Lisińska
Siła jej piękna – Antologia
Światła w jeziorze – Małgorzata Lisińska
Za(skocz) mnie – Małgorzata Falkowska & Daria Skiba
Wydawnictwo Literate

Blues o krwi i trawie – Paweł Ciećwierz
Indygo- Michał Chmielewski
Panaceum – Agnieszka Sudomir
Pętla – Grzegorz Majewski
Pierwszy Glina: Synowie mojżeszowi – Andrzej Sawicki
Pierwszy Glina: Żołnierze miłujący – Andrzej Sawicki
Syn swojego ojca – Dominik Sokołowski